Office Address

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9
+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com
example.mail@hum.com

Meva Limonata

2014 yılından itibaren de Meyve Suyu üretimine başlanmış olup, Limonata, Vişne, Karadut, Ice Tea çeşitleri ile, Meva markası ile raflarda yerini almıştır.

Her yıl son teknolojiye uygun olarak yenilenen tesislerimizde toplam iki dolum hattımızla, saatte 15.000 adet pet bardak ve 12.000 pet şişe içecek üretimine olanak sağlayan bir imalat kapasitesine sahibiz.

Akbal Su ve Meyve Suları ailesi olarak, Meva Limonata markamız ile kaliteden ve inovasyondan ödün vermeden; Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarına da devam etmektedir. Yeni bir ürünü tüketicilerin beğenisine sunmadan önce; hedef kitlenin damak zevkine uygun en doğru lezzete ulaşabilmek için yüzlerce deneme yapıyor, ardından; tüketici için en kullanışlı ve yenilikçi ambalajları oluşturuyoruz.

Bunun sonucunda tüm içecek grubu markalarımızda olduğu gibi Meva Limonata meyve suyu içecek çeşitlerimizle sektörde pek çok ilke ve başarıya imza atmaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın